Vegetariánská strava

Stravujete se vegetariánsky a chcete, aby i přesto, že nejíte určité potraviny, dostával váš organismus všechny výživové složky?
To není žádný problém, náš tým odborníků ví, jak poskládat jídla, abyste byli plni energie a cítili se nasycení.

Chceme, abyste s námi zůstali co nejdéle! To je důvod, proč jsou naše jídla rozmanitá, neopakují se a skvěle chutnají! Měli byste vědět, že správná výživa ovlivňuje fungování celého vašeho organismu.

Vegetariánská strava vám pomůže živit vaše tělo – 5 jídel každý den před vašimi dveřmi.
Všechna jídla jsou doplněná o čerstvou zeleninu, ovoce nebo semínka, ořechy. Díky tomu osoby, které teprve začínají s novým životním stylem, nepocítí, že jim chybí maso. Vegetariánskou stravu doporučujeme také sportovcům, protože vyloučení masa a ryb vůbec neznamená, že budou svému tělu dodávat méně energie. Právě naopak! Dokonce i ty nejlepší živiny a potravinové doplňky nepomohou, pokud je strava zanedbávána.
Dietetický catering je perfektním řešením pro ty, kteří si rádi přispí. Ráno nemusíte připravovat jídla, můžete déle spát nebo se připravovat na den plný výzev. Netrapte se nákupy, hlídáním jídla na plotně a uklízením kuchyně. Zůstanete jen vy, váš čas a odpočinek, který si zasloužíte.

Příklad jídelníčku našeho cateringu

Snídaně

Celozrnná houska s volským okem, salátem a rajčetem

Druhá snídaně

Čokoládovo-ananasové muffiny podávané se směsí sušeného ovoce a ořechů

Oběd

Bramborové krokety se špenátem podávané s pilafem a čerstvým salátem

Svačinka

Zelené smoothie

Večeře

Penne se zeleninou v sýrové omáčce

Napište nám

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ