Strava pro děti

Pro zdraví a úsměv vašich ratolestí
Věděli jste, že pokrytí potřeby po jednotlivých vitamínech a minerálech je nezbytné pro správný vývoj vašeho dítěte a že má vliv na jeho pohodu?

Dieta Junior je speciálně sestavený jídelníček pro děti a mládež, který je bohatý na cereální produkty, zeleninu, ovoce, bílé libové maso, luštěniny, ořechy a ryby. Naše jídla jsou chutná, zdravá a výživná, a co to nejdůležitější je, že dodají vašemu dítěti potřebné živiny!

Vaše dítě se při jídle šklebí a vy nevíte, co jiného byste mu ještě připravili? Přichází domů ze školy s nedojedenou svačinou? Máme na to řešení! Představujeme vám catering pro děti, který osloví chuťové buňky i toho největšího ne-jedlíka!

Strava pro děti

Dobře víme, jak je někdy těžké trefit se do chuti dětí zvláště, pokud chceme v jídle propašovat zdravé produkty. Dbáme proto na to, aby jídla pro děti byla nejen zdravá, ale také jednoduchá a prezentovaná zajímavě. Žádný prcek ještě nikdy neprošel bez povšimnutí kolem naší pizzy (z květáku), jablečno-banánového koktejlu (se špenátem a řapíkatým celerem) nebo palačinek s nutellou (ze švestek). V našem repertoáru pro děti nechybí ani tradiční mleté maso nebo kuřecí stripsy, vše ve zdravé verzi.

Dodáváme chutná jídla a můžete si být jisti, že vaše dítě bude jíst výtečné a zdravé pokrmy!

Napište nám

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ