Krabičková dieta Kroměříž

Krabičková dieta je jedním z nejlepších řešení, pokud chcete zlepšit nejen svůj sportovní výkon, ale také své zdraví a tělesný stav. Naše pokrmy doručujeme každý den!

Vyberte si stravování, které bude vyhovovat vašemu životnímu stylu.

Pokud máte zájem vyzkoušet si náš dietetický catering, přejděte k objednávce konkrétní krabičkové diety. Zlepšit své stravovací návyky není snadné, obzvláště když celý den pracujeme. Víme, že trávit volný čas přípravou toho správného jídelníčku se někdy zdá být nemožné.
Dietetický catering PowerMeal se postará o tu správnou energetickou rovnováhu, kvalitu pokrmů a jejich pestrou chuť, a především doručí krabičkovou dietu.
Standardní strava | Šťávová dieta | Samurajská strava | Keto-dieta | Vegetariánská strava | Dětská strava | Dieta bez lepku a laktózy | Sportovní dieta | Slim Diet

Změna stravovacích návyků je prvním krokem ke zdravé výživě.

Jak se přinutit ke změně životního stylu – pomůže vyvážená strava?

Nejlepší je svěřit se do rukou zkušených specialistů z #PowerMeal, kteří se postarají o pestrost jídelníčku. Jídla připravují ti nejlepší kuchaři s velkým důrazem na každý detail tak, abyste si mohli čerstvou krabičkovou dietu skutečně vychutnat. Díky tomu bude den zajímavý a nový styl výživy vám dodá velké množství energie. Vyberte si ten nejlepší fit catering Kroměříž! Powermeal zohledňuje každý aspekt spolupráce s klientem a naše pokrmy jsou vytvářeny s maximální pečlivostí. Každá z námi navrhovaných diet musí splňovat přísné požadavky naší značky. Nejlepší dietetický catering změní váš životní styl!

Krabičková dieta Kroměříž

Dietetický catering PowerMeal – Kroměříž s dopravou zdarma ušetří váš drahocenný čas. Zjistěte, jak moc se změní, když vám strava dodá energii.
Krabičková dieta, která je denně doručována kurýry z krabičkové diety, je perfektním řešením, je-li váš životní styl vždy na tom nejvyšším tempu. Rozhodnete-li se pro krabičkovou dietu, získáte obrovské množství času, protože nebudete muset vařit!
Když sníte 5 jídel a shromáždíte v nich všechny potřebné živiny, probudíte se plní #power – doufáme, že souhlasíte se sílou energie? Tajemstvím je naše strava. Dobrý catering je ten, který je nejkvalitnější!
Strava s donáškou domů, tedy chutná jídla, která na vás čekají doma nebo v kanceláři, jsou obrovskou úsporou času. Vyvážená strava způsobí, že se vás trvalý pocit únavy již nebude týkat!

Každý potřebuje pro dokonalou postavu jiný plán.

Krabičková dieta na míru vám.

Abychom mohli znovu nosit své oblíbené oblečení, potřebují někteří z nás shodit pár kilo, jiní zase přibrat. Pokud nevíte, jaká strava vám pomůže cítit se lépe, společně s naším dietologem určíte kalorickou hodnotu a typ stravy. Možná se potřebujete ujistit, že výběr dietetického cateringu je dobrým řešením i pro vás? Vyzkoušejte jeden z našich výtečných kompletů krabičkové diety. Jako odborníci na trhu dietetického cateringu z Powermeal se často setkáváme s různými potřebami našich zákazníků. Proto nabízíme široký výběr diet tak, aby se cítili dobře jak profesionální sportovci, tak i lidé s nesnášenlivostí potravin. Každý z nás si čas od času dá rád něco sladkého… My taky! Proto spolu s vyváženými jídly občas najdete ve své dodávce i chutné dortíky. Můžete je jíst bez obav o svou postavu. Cateringová dieta je dokonalým řešením, jak vás ochránit před „jo-jo“ efektem – pokud zvolíte dietu PowerMeal, vaše pohoda se bude neustále výrazně zlepšovat! Vytvořte si zdravé stravovací návyky. Pomocí dietetického cateringu budete mít povědomí o tom, co jíst a z jakého důvodu. Znalosti související s novým stylem stravování zajistí, že se už nikdy nebudete ztrácet mezi „odbornými“ informacemi a radami. I když už jste na konkrétní krabičkové dietě – určitě najdeme takovou dietu, se kterou budete spokojeni.

Před objednáním kompletu se můžete obrátit na našeho dietologa nebo osobu z centra péče o zákazníka, kteří vám poradí, která sestava bude vhodná právě pro vás. Kromě dietetických jídel si můžete prohlédnout i naše chutné fit sladkosti, které se často objevují v krabičkové dietě. Objednejte si catering!

Zdravé stravování každý den!

Horké nebo studené? Jak připravím horké jídlo a musím všechna jídla ohřívat?
Krabičky připravené společností PowerMeal je nutné ohřát – ale jednotlivá jídla lze jíst i studená, záleží na tom, co sami upřednostňujete. Jednotlivé přílohy, jako např. salát, rajčata, by měly zůstat chladné. K přihřátí pokrmu můžete použít mikrovlnnou troubu, která usnadní přípravu horkého pokrmu (před ohřevem pokrmu odstraňte fólii z tácku). Pokud nemáte mikrovlnnou troubu, můžete si jídlo snadno ohřát na plynovém nebo elektrickém sporáku a přendat do vhodné nádoby.

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ