Dieta SIRT

V čem spočívá tento fenomén?
Kdo je to Adele, není třeba vysvětlovat. I když nejste její velký fanoušek, určitě jste slyšeli, že tato umělkyně shodila 50 kg! Aplikace této diety navíc nevyžaduje žádné zázračné potravinové doplňky, ani nemusíte kupovat ty nejdražší produkty v obchodě se zdravou výživou.

Dieta SIRT se skládá z fází a etap, které poskytnou vysněný efekt a obnoví vitalitu vašeho organizmu. Název SIRT je zkratka pro sirtuin, tedy sirtuinové proteiny, které jsou nezbytné pro to, aby naše tělo správně provádělo určité procesy.

Sirtuinová dieta zavádí tyto proteiny do našeho těla prostřednictvím nutričních koktejlů.

JAKÉ JSOU ETAPY A JEJICH FÁZE V DIETĚ SIRT?

1. fáze
První etapa trvá 3 dny, během kterých zkonzumujete 1000 kcal denně a vypijete 3 sirtuinové koktejly. V této fázi je dáno jedno pevné jídlo, oběd. Toto jídlo by se mělo sníst nejpozději do 19 hodin.
Při pití koktejlů se nesmí šidit 😊
2. fáze
Následující čtyři dny zkonzumujeme 1450 kcal a vypijeme dva sirtuinové koktejly. V tyto dny máme nárok na dvě pevná jídla. Již v této etapě můžete očekávat úbytek váhy až o 3 kilogramy.
3. fáze
Tato etapa trvá 14 dní a každý den se skládá ze 3 pevných jídel a jednoho sirtuinového koktejlu. Neexistují zde žádné konkrétní údaje pro kalorickou potřebu, v případě potřeby ji můžete zvýšit. Není vhodné přijímat příliš málo kalorií, protože to může mít za následek jo-jo efekt. Na našich stránkách můžete využít kalkulačku, která vám pomůže při vhodném výběru obsahu kalorií vašeho jídla.
4. fáze
Poslední očekávaná etapa poskytuje hodně svobody. Počet jídel činí 4 plus navíc 1 sirtuinový koktejl. V této fázi můžete zůstat, jak dlouho chcete.

Sirtuiny – v jakých produktech je lze nalézt?

Naštěstí všechny ingredience, které budete k výrobě koktejlů potřebovat, najdete ve vašem lokálním obchodě s ovocem a zeleninou nebo supermarketu. Hledejte kapustu, celer, petržel, rukolu, libeček a červenou cibuli.
Ovoce, které by vás mělo zajímat, jsou borůvky, lesní plody a jahody. Používejte olivový olej a někdy byste si měli dát sklenku červeného vína. S velikostí a počtem skleniček to však nepřehánějte ;).

Napište nám

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ