Dieta s nízkým GI

Co je nízký GI?
Chcete mít svůj cukr pod kontrolou? Vsaďte na dietu s nízkým glykemickým indexem od Powermeal! Společně budeme pečovat o vaše zdraví.

Dieta s nízkým GI je sestavena tak, aby zajistila odpovídající hladinu cukru v krvi. Nejčastěji se používá v případě glukózové intolerance, inzulínové rezistence a cukrovce typu II.

GI index rozděluje produkty podle toho, jak ovlivňují hladinu glukózy několik hodin po jídle. Čím více jídel s nízkým GI ve vaší stravě, tím lépe. Strava bohatá na produkty s nízkým GI je nápomocná při léčbě cukrovky, redukci nadbytečných kilogramů, kontrole vhodné tělesné hmotnosti a udržování stálé hladiny energie.

Jaké produkty najdete ve stravě s nízkým GI?

Stravu s nízkým GI tvoří produkty s nízkým a středním glykemickým indexem. Ve vašich krabičkách najdete jídla připravená z celozrnných obilovin a těstovin, celozrnného pečiva, libového masa a ryb, zeleniny a ovoce (určitého) a zdravých rostlinných tuků, jako jsou rostlinné oleje, ořechy, semínka a jádra. V naší stravě budete marně hledat cukry a průmyslově zpracované produkty, protože ty jsme zcela vyloučili.

DIETA S NÍZKÝM GI BEZ KOMPROMISŮ

Právě proto, abyste byli zdraví a cítili se dobře, poskytujeme správné množství jídel během dne, které pomůže udržovat vhodnou hladinu glukózy v krvi.

Doručujeme chutná jídla mimo jiné na bázi ryb a hovězího masa, čerstvé zeleniny a ovoce a zdravých rostlinných tuků, které navíc dodají vitamíny a minerály potřebné pro správné fungování organismu. Lahodná jídla a pestré jídelníčky v kombinaci s vysokou kvalitou vám zajistí tu stravu, kterou si zasloužíte!

Napište nám

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ