Dieta IF

Co je dieta IF?
Dieta IF – Intermittent Fasting –jinými slovy přerušovaný půst. Ve skutečnosti jde o oddělení dvou období – fáze jídla, kdy jíme, co chceme, a fáze půstu, kdy přestáváme přijímat stravu.

Konzumací prvního jídla během dne začíná fáze jídla. Nejčastěji se používá varianta, kdy na 16 hodin půstu připadá 8 hodin jídla. Zní vám to jako hladovění? Toho se nebojte! Dieta IF od Powermeal – to je komplet lahodných, zdravých a správně vyvážených jídel, která uspokojí všechny vaše nutriční potřeby. Pravidlo je jednoduché – jídlo má chutnat a být zdravé.

Jedná se o jednu z mála diet, u kterých není důležité, co a kolik jíte, pouze kdy jíte. To však neznamená, že se váš jídelníček může skládat pouze z rychlého občerstvení a prázdných kalorií. Základem je jídelníček založený na zásadách zdravé výživy. Vaše jídla by proto měla být zdravá, vyvážená a výživná.

PRO KOHO JE URČENA DIETA IF?

Dieta IF se doporučuje lidem, kteří nemají čas počítat kalorie a dodržovat příjem jídel v pravidelnou dobu, kteří jsou neustále na cestách nebo mají problém s mlsáním mezi jídly. Je to také vynikající návrh pro osoby, které chtějí zhubnout a neděsí je vyhlídka na 12hodinový půst. Důležité je, poradit se před zahájením diety IF se svým lékařem.

Výhody diety IF

Použití IF diety je skvělým způsobem, jak stimulovat metabolismus a snížit tělesný tuk, což se promítá do úbytku hmotnosti a zlepšení tělesné pohody. Mezi výhody patří také snížení rizika vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění, vyrovnání hladiny cholesterolu a snížení zánětlivých stavů v těle. Dieta IF je také skvělým způsobem prevence proti obezitě!
Začněte jíst zdravě hned teď
Chcete změnit své stravovací návyky, ale chybí vám motivace? Nechcete se vzdát svých oblíbených jídel? U nás si díky možnosti výběru jídelníčku skládáte svou ideální stravu sami! S Powermeal můžete jíst chutné a zdravé jídlo a zároveň dosáhnout vysněných výsledků!

Napište nám

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ