Detoxikační dieta – šťávový detox

Co je to šťávový detox?
Bohužel stravovací návyky (nedostatek zdravé výživy) mohou způsobit zanášení organismu nečistotami.

Štávový detox je jednou z nejúčinnějších forem pro lidi, kteří chtějí očistit tělo od toxinů bez ztráty vody. Stojí za to, abyste se cítili lépe a získali tvarovanou postavu – zbavili se nadbytečných kilogramů, tělesného tuku, a poté se mohli pochlubit svým plochým bříškem.

Díky našim šťávám zbavíte tělo toxinů a zároveň jej posílíte vitamíny a energií. Efekt diety uvidíte hned! Jistě se vám bude líbit vaše zářivá, zdravá pleť, zlepšený stav pokožky, pevné vlasy a nehty! Navíc pocítíte zcela novou energii a chuť do života! Dost problémů s koncentrací! Dost pocitu únavy! Bude to změna vašeho životního stylu o 180 stupňů!

Jak vypadá šťávový detox v praxi?

PowerMeal detox je bohatstvím vitamínů obsažených v zelenině a ovoci – v nabídce máme sadu 4 speciálně sestavených koktejlů + zeleninovou polévku připravenou dle pokynů našich výživových poradců! Půjde o různé druhy smoothies a čerstvě lisovaných ovocných a zeleninových šťáv, např. z řapíkatého celeru. Taková očistná dieta vám dodá značnou dávku vitamínů a minerálů, které zbaví tělo toxinů a usazenin ve střevech, a vy tím zredukujete velké procento své tělesné hmotnosti (podívejte se na naši BMI kalkulačku). Nejkvalitnější ovoce a zelenina, ze kterých vytváříme šťávovou dietu, má velké množství živin potřebných pro vaše tělo, právě proto aplikaci diety během čištění organismu zvládnete s lehkostí. Šťávová dieta vám pomůže odstranit toxiny z organismu. Navíc je to dobrý úvod do zdravého životního stylu, který na počátku dopřeje vašim střevům úlevu. Ukončení šťávového detoxu jistě vyústí v chuť pokračovat ve zdravém životním stylu. Je však třeba pamatovat na to, že se nedoporučuje aplikovat detox déle než několik dní, protože příliš dlouhé používání tohoto typu stravy může vést k nutričním nedostatkům a nakonec skončit jo-jo efektem. Šťávová dieta je ideálním počátkem, ale neměla by být brána jako prostředek k dosažení cíle. Po ukončení šťávové diety vám doporučujeme začít s vyváženou stravou. Všechny diety Powermeal nabízejí vyváženou stravu s různým kalorickým obsahem v závislosti na individuálních potřebách každého klienta. Pokud se rozhodnete pokračovat ve šťávovém detoxu dlouhodobě, měli byste toto rozhodnutí nejprve konzultovat s dietologem nebo lékařem, který potvrdí správnost vašeho rozhodnutí.

Efektem detoxu bude lepší stav trávicího traktu, což se projeví mnohem lepší tělesnou pohodou a obnovou energie. Zapomenete na zácpu, průjmy, nadýmání a všechny ty nepříjemné následky nesprávného fungování střev, žaludku či jater – nechte tělo pročistit zeleninovými a ovocnými šťávami. Díky šťávové dietě můžete také zhubnout a v práci se pochlubit, jak moc vám šťávová kúra pomohla. Vaši kolegové si tohoto rozdílu jistě všimnou a vy se začnete cítit sebevědomě a všimnete si, že vám úkoly půjdou s větší lehkostí.

Dodací a objednávkové podmínky

Objednávky lze podávat kterýkoli den v týdnu. Šťávovou dietu doporučujeme držet po dobu 3 dnů.
Otázky?
Pokud na nás máte ještě nějaké dotazy – nejlépe je kontaktovat našeho dietologa, který zná naše šťávy jako nikdo jiný, rozptýlí veškeré pochybnosti a pomůže vám provést kúru správně.

Po ukončení šťávové diety můžete dále pokračovat v odpoutání se od špatných stravovacích návyků. Společně s Powermealem snadno odmítnete nejeden známý fastfood a rozhodnete se změnit svůj životní styl.

Napište nám

Již dodáváme! Zkontrolujte, kam doručujeme, a objednejte si o 15 % levněji s kódem AHOJ